Loading...

Servis Merkezi

Teknik destek, genel kullanıcı deneyiminin kritik bir unsurudur ve hızlı çalışma ve yüksek performans ile ürün deneyimi için de çok önemlidir. Bu açıdan teknik servis, teknik desteğin önemli parçalarından biridir. Teknik servis ekibimiz, ekipmanlarınızın en az on yılı aşkın bir süre boyunca yüksek verimle çalışmasını hedeflemektedir. Servise ihtiyaç duyulduğunda size hızlı ve yetkin destek vererek ürününüzün uzun süreli ve yüksek performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Bu bakımdan kullanımda olan ürüne düzenli bakım ve onarım yapılması gerekmektedir. Arıza giderme ve onarımlar sırasında ekipmanınız için orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu nedenle servis departmanımız size aşağıdakiler için Onarım ve Bakım hizmetleri konusunda hızlı destek sağlamaktadır:

• Fujikura, Fiber Optik Kaynak Cizahları ve Özel Uygulama Ekipmanları
• AFL, Optik Zaman Alanı Reflektometreleri (OTDR) ve diğer Test ve Ölçüm Ekipmanları

İlk iletişiminizde sorunlarınızı uzaktan çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve eğer sorun sahada çözülemezse, ekipmanın Servis Merkezimize gönderilmesini ve Servis Merkezimizdeki ekipmanlarla ilgili sorunun giderilmesini talep ediyoruz. Onarım için geri dönüş süresi, ekipmanın Servis Merkezimize teslim edilmesinden yaklaşık 24 saat sonradır. Bizden ürün almış olan müşterilerimize 7/24 teknik destek vermekteyiz. Fujikura veya AFL ürününüzü gelecekteki hizmet gereksinimleri ve şirketimizden gelecek bildirimler için buradan kaydedin.

İhtiyacınıza Özel Çözümlerimiz İçin

BS-Telekom Çözümlerinden Faydalanmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Fiber Ekleme Ve Ölçüm Eki̇pmanları İçi̇n Onarım & Bakım Hi̇zmetleri̇

Bir füzyon birleştiricisi, bir optik ölçüm reflektometresi (OTDR), bir görsel hata bulucu (VFL) ve fiber ile başlatılan bir kablo kutusunun yanı sıra el aletleri (optik fiber sıyırıcı, kesici, sıkıştırıcı) içermektedir. Bu cihazlar, fiber optik kabloların onarımı için mühendisler ve teknisyenler tarafından kullanılır. FUJIKURA Füzyon Kaynak Makinesi, AFL OTDR, AFL görsel hata bulucu, fiber ek kutusu ve bir dizi fiber optik uygulamalarda yüksek kaliteli seviyede fiber optik sorunları giderme, fiber durum değerlendirmesi, fiber parametreleri değerlendirmesi ve fiber optik onarım işlemlerinin yürütülmesini sağlar. Bu ölçüm ve test cihazları, kaynak ekipmanı ve el aletleri kombinasyonu, fiber optik izleme ve tanımlama, uzunluk ölçümü, süreklilik testi, konektör kaybı değerlendirmesinin yanı sıra fiber optik birleştirme, kesme, soyma ve sıkma için bir temel sağlar

Kalibrasyon ve Uygulamalar

 • Fiber optik ağ kurulumu
 • Fiber optik ekleme
 • Fiber optik bölünme
 • Fiber optik sıyırma
 • Fiber optik sıkma
 • Fiber optik uzunluk değerlendirmesi
 • Fiber optik genel zayıflama değerlendirmesi
 • Fiber optik ekleme ve eşleşen konektör kayıpları değerlendirmesi
 • Fiber optik izleme ve tanımlama
 • Fiber optik uçtan uca süreklilik testi
 • Fiber optik sorun giderme: keskin virajlar, kırılmalar ve hasar yeri

Ek Cihazı Bakım ve Güncelleme Hizmetlerinin Faydaları

Doğal olarak, en iyi Fiber Ek Cihazları ve OTDR’ler için dünyadaki en iyi hizmet ve servis desteği gerekmektedir. Fujikura, fiber kaynak işleminin başlangıcından bu yana sektördeki en güvenilir ve en çalışkan fiber kaynak makinelerini üretmektedir. Piyasadaki en güvenilir ve en güvenli fiber kaynak makinelerinde bile servise ve bakıma ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Fiber Ek cihazlarınızın sahada bzulursa işleriniz aksayacaktır. Bu nedenle BS Telekom, herhangi bir fiber ek cihazı makinesi üreticisinin en hızlı geri dönüş süresini sunar ve telefon ile destek vererek cihazlarınızın bize gelmeden mümkün olabailirse problemlerinin sahada çözülmesini sağlıyoruz. Aslında, BS Telekom servis çalışanlarımız, bazı yeni ek cihazı üreticilerinden daha uzun süredir çalışmaktadır! BS Telekom, hem ürün hem de teknik destek sağlamak için birinci sınıf bir kalifiye mühendis ve teknisyen ekibine sahiptir. Ekibimiz, telefon üzerinden Fiber Ek Cihazı ve OTDR sorunlarını gidermek için bilgi birikimine ve deneyime sahiptir ve genellikle bozulan cihazların gönderme zorunluluğundan ve masrafından elinden geldiğince kaçınır.

Ne Sıklık İle Ek Cihazı Bakımı Yapılmalı?

Cihazlarınızın yılda en az bir defa Servis Merkezimize bakım amaçlı olarak gönderilmesi, ileride oluşabilecek sorunların aza indirilmesi açısından kullanıcı için daha verimli olacaktır.

Yılda en az 1 kez

BS Telekom Mühendislik ve Danışmanlık

BS Telekom olarak Müşterilerimizin ürün ve çözüm ihtiyaçları için uluslararası pazarda hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz ürettiği ürünlerin satışının yanısıra saygın üreticiler ve uluslararası müşterilerimiz arasında ikili ve çok taraflı ticaret geliştirme konusunda da uzmanlaşmıştır.

Daha fazla
 
Size Özel Fırsatlardan Yararlanmak İçin Cihazınızı Kaydedin